Ви є тут

Наші послуги

Лікування зубів

Недостатній догляд за зубами з часом стає причиною появи карієсу, пульпіту, потім переростає в періодонтит, настає загроза утрати зубів. Вчасне і правильне втручання фахівців нашої клініки допоможе усунути патологічні процеси і зберегти зуб на місці.

Дитяча стоматологія

Якщо вашій дитині потрібна допомога, наші досвідчені лікарі докладуть усіх зусиль, щоб позбавити його від зубного болю і повернути красу дитячій усмішці.

Стоматологія вагітних

Під час вагітності організм жінки зазнає значних гормональних змін. Частина кальцію йде на розвиток кісткового скелету плоду. Це позначається на стані зубів майбутньої матері. Вони починають руйнуватися, утворюється карієс. В нашій клініці ви зможете отримати стоматологічну допомогу, щоб зубний біль не затьмарював щасливе очікування.

Професійна гігієна зубів

Професійна гігієна зубів – це необхідна процедура, яка допоможе позбавитися від відкладень і стане дієвою профілактикою пародонтоза, карієса та інших захворювань. Наша стоматологічна поліклініка має сучасну базу необхідного обладнання для проведення якісної гігієни зубів.

Відбілювання зубів

Білі зуби від природи – велика рідкість. Крім того, з часом навіть найбіліша емаль втрачає здоровий відтінок, стає темнішою або жовтіє. Команда професіоналів нашої клініки усуне потемніння емалі і подарує вам здорову білизну зубів.

Естетична стоматологія

Естетична стоматологія була розроблена, щоб люди могли вдосконалювати зовнішність, адже здорові зуби без дефектів форми та кольору – це дійсно красиво. Наша клініка пропонує комплексний підхід до вирішення стоматологічних проблем. Лікування, спрямоване на усунення дефектів, зробить вашу посмішку красивою.

Виправлення прикусу

Порушення прикусу – проблема, від якої страждає більше 80% людей. Виправити прикус та зробити зуби рівними і красивими ніколи не пізно. Ортодонтичне лікування в нашій клініці відновить правильний прикус та поверне красу вашій посмішці.

Протезування

Протезування зубів варто проводити вчасно. Якщо затягнути з лікуванням, здорові зуби починають викривлятися. Усі послуги зубного протезування в нашій клініці надаються на високому рівні. Ми зібрали команду досвідчених фахівців та найновіше обладнання, щоб забезпечити вам здорові зуби та красиву посмішку

Хірургія

Сьогодні хірургія в стоматології – це не лише видалення зубів. Збереження цілісності зубного ряду можливе навіть у найскладніших випадках. Тому, завдяки сучасним методикам, хірурги нашої клініки лікують зуби, уникаючи повного їх видалення.

Імплантація зубів

Поки стоматологам і вченим не вдається відрощувати пацієнтам нові, власні зуби – ми застосовуємо імплантацію, як найбільш сучасний спосіб відновлення втраченого зуба.