Ви є тут

Професійна гігієна зубів

Професійна гігієна ротової порожнини - це стоматологічна процедура, спрямована на ретельне очищення зубів від нальоту, зубного каменю і залишків їжі. Проведення цієї процедури дуже важливо для здоров'я порожнини рота, оскільки стоматолог може очистити навіть найбільш важкодоступні місця, до яких неможливо підібратися з допомогою звичайної зубної щітки.

Скупчення м'яких і твердих відкладень з часом може викликати карієс, захворювання пародонту і інші стоматологічні проблеми. Регулярна професійна гігієна допоможе цього уникнути.

Процедура є повністю безболісною і безпечною.

Схема професійного чищення:

    - видалення м'якого нальоту за допомогою спеціальних паст;

    - видалення пігментних плям;

    - ультразвукове зняття зубного каменю;

    - полірування зубів;

    - фторування для зміцнення емалі.

Професійну гігієну слід проводити раз на півроку. Крім того, дана процедура показана перед відбілюванням зубів і установкою зубних конструкцій.

У клініці доктора Христенко проводиться ефективна професійна гігієна порожнини рота, яка служить хорошою профілактикою серйозних стоматологічних захворювань.

Професійна гігієна зубів – це необхідна процедура, яка допоможе позбавитися від відкладень і стане дієвою профілактикою пародонтоза, карієса та інших захворювань. Наша стоматологічна поліклініка має сучасну базу необхідного обладнання для проведення якісної гігієни зубів.