Ви є тут

Лікування зубів

Кожній людині відомо, що здорові і красиві зуби - це запорука здоров'я і впевненості в собі. Всі хочуть мати не тільки гарну посмішку, але і міцні зуби і ясна. Тому, правильний регулярний догляд за порожниною рота є дуже важливим фактором на шляху досягнення бажаного стану зубів і ясен.
Однак, дуже часто люди не приділяють достатньо уваги ротової порожнини, не звертають увагу на виниклі невеликі проблеми, які згодом переростають в серйозні стоматологічні захворювання, що вимагають серйозного і тривалого лікування. Своєчасне звернення в стоматологічну клініку допоможе виявити наявні проблеми, уникнути їх ускладнень і зберегти зуби.
Фахівці стоматологічної клініки доктора Христенко проведуть необхідне обстеження стану ротової порожнини, поставлять точний діагноз і призначать ефективне лікування в залежності від стадії патологічного процесу.

Недостатній догляд за зубами з часом стає причиною появи карієсу, пульпіту, потім переростає в періодонтит, настає загроза утрати зубів. Вчасне і правильне втручання фахівців нашої клініки допоможе усунути патологічні процеси і зберегти зуб на місці.