Ви є тут

Дитяча стоматологія

Потреба в стоматологічних послугах з'являється відразу ж після прорізування зубів.

Дитяча стоматологія займається питаннями профілактики і лікування захворювань ротової порожнини у дітей. Цей розділ стоматології вимагає від лікаря багатьох знань і умінь, а саме:

- знання вікових анатомічних і фізіологічних особливостей у дітей, а також особливостей прояву різних патологічних процесів з урахуванням віку дитини;

- знання особливостей дитячої психології.

- вміння робити правильний вибір термінів і методів лікування тих чи інших проблем.

Дитяча стоматологія вважається більш складною, оскільки застосовувані в ній методи лікування відрізняються від тих, що застосовуються до дорослих. Крім того, дитячий стоматолог повинен працювати настільки професійно, щоб не залишити у дитини страх на все життя перед відвідуванням стоматологічного кабінету.

Слід зазначити, що різні патології у дітей розвиваються набагато швидше.

Дитячий стоматолог повинен володіти хорошими навичками при роботі з молочними зубами, оскільки їх будова принципово відрізняється від корінних зубів. Крім того, в дитячій стоматології застосовуються спеціальні пломбувальні матеріали і знеболюючі засоби.

Дитині необхідно давати зрозуміти, чому потрібно лікувати зуби. Причому, робити це потрібно ласкаво і в ігровій формі.

Для дитячого стоматолога недостатньо володіти тільки медичними знаннями. Такий лікар повинен бути терплячим, ввічливим, уважним і доброю людиною. Він повинен вміти спілкуватися з дітьми, знаходити до них підхід і відволікати їх від процесу лікування.

Основні завдання дитячої стоматології:

  1. лікування молочних зубів до своєчасної появи постійних;
  2. своєчасне усунення каріозних процесів;
  3. забезпечення правильного росту постійних зубів;
  4. навчання дітей правилам гігієни ротової порожнини.

Кожна дитина, при відвідуванні стоматологічного кабінету, потребує особливого ставлення лікаря і індивідуальному підході, адже всі діти різні і кожен по-своєму реагує на необхідність лікування зубів.

Починати відвідувати стоматолога потрібно відразу після появи перших зубів, оскільки лікар завжди зможе вчасно виявити початокові проблеми і усунути їх. Крім того, він дасть рекомендації щодо вибору засобів по догляду за порожниною рота для дітей.

Досвідчені лікарі нашої клініки допоможуть оцінити стан ротової порожнини і нададуть всю необхідну допомогу з урахуванням індивідуальних особливостей кожного маленького пацієнта.

Якщо вашій дитині потрібна допомога, наші досвідчені лікарі докладуть усіх зусиль, щоб позбавити його від зубного болю і повернути красу дитячій усмішці.