Ви є тут

Стоматологія вагітних

Вагітність - це дуже складний процес, під час якого жіночий організм зазнає значних змін. Вони пов'язані з фізіологією, нервовою системою, гормональним фоном, обміном речовин і т.д.

У цей період багато поживних речовин з організму матері передається дитині. Зокрема, велика кількість кальцію витрачається на формування скелета плоду. Це є однією з причин, що ведуть до проблем із зубами у вагітних жінок. Це і кришіння зубів, і карієс, і зубний біль і інші нездужання.

Складність лікування вагітних жінок полягає в великій кількості обмежень - не можна робити рентген, приймати багато ліків і т.д. У період вагітності жінка повинна дуже дбайливо ставитися до свого організму, щоб не завдати шкоди майбутній дитині.

Однак, стоматологічний огляд є важливою частиною підготовки до пологів. А будь-які проблеми в ротовій порожнині слід своєчасно лікувати, щоб виключити дискомфортні відчуття і зберегти здорові зуби і ясна. Найбільш підходящим періодом для лікування зубів вважається другий триместр.

Стоматологічні послуги, що надаються вагітним жінкам, не шкодять їхньому здоров'ю, оскільки досвідчені лікарі знають, що і в які терміни протипоказано при вагітності. Тому, в цей період можливо проводити лікування карієсу, запалення ясен, установку брекетів, і, при необхідності, видалення зубів.

Звичайно, відвідувати стоматологічний кабінет необхідно до того, як настане планована вагітність. Однак, ніхто не застрахований від появи несподіваних проблем з зубами і яснами.

Фахівці стоматологічної клініки доктора Христенко керуються індивідуальним підходом при лікуванні вагітних жінок. У нашій клініці використовується сучасне обладнання та якісні препарати, допустимі в період вагітності. Наші лікарі нададуть допомогу при виникненні проблем будь-якого рівня складності.

Під час вагітності організм жінки зазнає значних гормональних змін. Частина кальцію йде на розвиток кісткового скелету плоду. Це позначається на стані зубів майбутньої матері. Вони починають руйнуватися, утворюється карієс. В нашій клініці ви зможете отримати стоматологічну допомогу, щоб зубний біль не затьмарював щасливе очікування.