Профессиональная гигиена зубов – это необходимая процедура, которая поможет избавиться от отложений и станет действенной профилактикой пародонтоза, кариеса и других заболеваний. Наша стоматологическая поликлиника имеет современную базу необходимого оборудования для проведения качественной гигиены зубов.
Профессиональная гигиена зубов
Профессиональная гигиена зубов
Содержание:

Правильна гігієна порожнини рота сприяє поліпшенню здоров'я і зовнішнього вигляду будь-якої людини. Запах з рота має дуже важливе значення як при дружньому спілкуванні, так і веденні ділових переговорів.

Багато людей вважають, що регулярне чищення зубів допоможе уникнути багатьох стоматологічних проблем. Однак, це не зовсім так. Безумовно, чистити зуби два рази в день просто необхідно. Але при такому підході, зубні відкладення можуть непомітно накопичуватися в важкодоступних місцях, що з часом може призвести до хвороб зубів і ясен. Тому, регулярне відвідування стоматолога також є необхідною умовою здоров'я. Лікар не тільки порадить, як правильно підходити до вибору зубної щітки, пасти, і як правильно чистити зуби. Він також проведе професійну чистку зубів, яка є дуже популярною і ефективною процедурою і повністю видаляє зубні відкладення.

Показання до проведення професійного чищення зубів:

- неприємний запах з рота;

- шорсткість емалі;

- почуття недочіщенності зубів;

- потемніння емалі;

- плями на емалі.

Види професійної чистки зубів:

- ручна інструментальна (травматичний і малоефективний метод);

- ультразвукова (менш травматичний і більш ефективний метод, яким сучасна стоматологія віддає перевагу).

Етапи професійного чищення зубів:

  1. Зняття м'яких і твердих зубних відкладень за допомогою ультразвукової апаратури. Вплив ультразвуку призводить до руйнування і відпадіння зубного нальоту і каменю.
  2. Видалення нальоту з важкодоступних місць за допомогою методу AirFlow.
  3. Полірування поверхні зубів за допомогою спеціальних паст і щіток.
  4. Обробка зубів фторвмісними препаратами для зняття чутливості і зміцнення емалі.

Процедура займає до 40 хвилин часу. В результаті, зуби стають помітно чистіше і біліше.

Досвідчені лікарі нашої стоматологічної клініки ефективно проводять професійну чистку зубів. У клініці використовується тільки сучасна апаратура, якісні інструменти і матеріали.

Не знайшли відповіді? Задайте своє питання, і наші фахівці оперативно дадуть Вам відповідь.