Ви є тут

Домашнє відбілювання

Содержание:

Ідеальна білосніжна посмішка - мрія багатьох людей. Однак, брак часу і коштів на відвідування стоматологічного кабінету грає свою негативну роль. У такому випадку, на допомогу може прийти домашнє відбілювання.

Методи відбілювання зубів в домашніх умовах можуть бути самими різними - це і застосування народних засобів, і аптечних препаратів, і спеціальних кап. Однак необхідно пам'ятати, що подібні процедури, які проводяться без попередньої консультації з лікарем, можуть завдати непоправної шкоди зубам (пошкодити емаль, посприяти розвитку карієсу і ін.). Крім того, відбілювання зубів - процес поступовий, що вимагає деякого часу.

Способи домашнього відбілювання зубів:

Спеціальні капи для відбілювання зубів - це найбільш ефективний метод, який володіє швидким ефектом. Капи виготовляються індивідуально після отримання зліпків зубів. З ними в наборі йдуть шприци з відбілюючим гелем, концентрацію якого підбирає лікар. У каппи є спеціальні поглиблення, які заповнюються гелем. Капи необхідно одягати на ніч, оскільки активність гелю зберігається до 10 годин. У період відбілювання і кілька днів після процедури не рекомендується вживати фарбувальні продукти і напої.

До вибору засобів для домашнього відбілювання зубів потрібно підходити дуже ретельно - вивчати відгуки, читати склади препаратів і дотримуватися інструкцій. Але найкраще проконсультуватися зі стоматологом, для того, щоб уникнути багатьох негативних наслідків такого відбілювання.

Фахівці нашої клініки проконсультують з питань підбору методу домашнього відбілювання зубів, допоможуть виготовити спеціальні індивідуальні капи і дадуть необхідні рекомендації щодо їх правильного застосування.

Не знайшли відповіді? Задайте своє питання, і наші фахівці оперативно дадуть Вам відповідь.