Содержание:

Ортодонтія - цей напрям стоматології, який приділяє основну увагу зубощелепним деформаціям і питанням порушення прикусу.

Показання до відвідування лікаря-ортодонта:

- скупчені і виступаючі зуби;

- щілини між зубами;

- асиметричне положення щелеп;

- клацання і болі при відкритті рота і т. д.

Викривлення зубощелепного апарату - це не тільки проблема естетичного характеру, а й серйозна зубощелепна медична патологія, яка призводить до серйозних порушень здоров'я (неправильної роботи органів дихальної і травної систем, порушення мови і міміки і т.д.).

Проблеми з прикусом є у значної кількості людей. Його деформація починає відбуватися з раннього віку, а далі, до збільшення патології можуть приводити різні травми та інші впливи.

Ортодонтичне лікування - це вид стоматологічних послуг, які спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду і функціональних можливостей зубощелепної системи. Основним його завданням є вирівнювання прикусу.

Ортодонтичне лікування - це не швидкий процес, він займає деякий час. Після лікування, пацієнту можуть бути додатково призначені різні процедури, необхідні для закріплення і збереження отриманого ефекту.

Основним і найбільш поширеним способом корекції прикусу є установка брекет-систем. Вони дозволяють відновлювати прикус навіть в більш пізньому віці.

Основні переваги сучасних брекетів:

- Зручність;

- Можливість тривалого носіння;

- Відсутність дискомфорту при носінні;

- Ефективність;

- Акуратність.

За матеріалом виготовлення брекети можуть бути:

- Пластикові;

- Металеві;

- Сапфірові;

- Керамічні.

Ефективність брекетів грунтується на повернення зуба в правильне положення завдяки здійснюємому ними впливу.

Установка брекетів проводиться після відповідного стоматологічного обстеження. Ця процедура є безболісною.

Перед установкою, зуби обробляються за допомогою спеціальних засобів. Для закріплення брекетів застосовується спеціальний клей, що фіксує брекети на зубах. Після процесу їх установки, лікар-ортодонт інформує пацієнта з питань правильного догляду за брекетами, а також призначає частоту подальших відвідувань.

Професійні лікарі-ортодонти стоматологічної клініки доктора Христенко пропонують ефективне виправлення прикусу пацієнтам будь-яких вікових категорій з урахуванням всіх побажань і індивідуальних особливостей кожної окремої клінічної картини. У нашій клініці використовуються лише перевірені і сучасні брекет-системи високої якості.

Не знайшли відповіді? Задайте своє питання, і наші фахівці оперативно дадуть Вам відповідь.

Наши сотрудники
Христенко Юрій Олександрович
Христенко
Юрій
Олександрович
Головний лікар, фахівець в області імплантології, хірургії, ортодонтії, ортопедичної стоматології
досвід роботи:6 років